Set Front Page (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Default front page
fa: صفحه اصلی پیش‌فرض

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Current page
fa: صفحه جاری
