Set Front Page (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Default front page
fi: Oletusetusivu

en: Front page
fi: Etusivu

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu
