Set Front Page (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Front page
he: דף הבית

en: Current page
he: דף נוכחי
