Set Front Page (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Default front page
hu: Alapértelmezés szerinti címlap

en: Front page
hu: Címlap

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal
