Set Front Page (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Default front page
id: Halaman depan bawaan

en: Front page
id: Halaman depan

en: Current page
id: Halaman sekarang
