Set Front Page (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Current page
nl: Huidige pagina
