Set Front Page (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Default front page
pl: Domyślna strona główna

en: Front page
pl: Strona główna

en: Current page
pl: Bieżąca strona
