Set Front Page (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Default front page
ro: Pagina de start prestabilită

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Current page
ro: Pagina curentă
