Set Front Page (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Default front page
ru: Главная страница

en: Front page
ru: Главная страница

en: Current page
ru: Текущая страница
