Set Front Page (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Default front page
sv: Förvald startsida

en: Front page
sv: Startsida

en: Current page
sv: Nuvarande sida
