Set Front Page (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Default front page
vi: Trang trước mặc định

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Current page
vi: Trang hiện thời
