Set Front Page (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Default front page
fr: Page d'accueil par défaut

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Current page
fr: Page courante
