Set Front Page (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Default front page
gl: Páxina principal predeterminada

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Current page
gl: Páxina actual
