Set Front Page (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Default front page
is: Sjálfgefin forsíða

en: Front page
is: Forsíða

en: Current page
is: Núverandi síða
