Set Front Page (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Default front page
it: Prima pagina predefinita

en: Front page
it: Prima pagina

en: Current page
it: Pagina attuale
