Set Front Page (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Default front page
ja: デフォルトのフロントページ

en: Front page
ja: フロントページ

en: Current page
ja: カレントページ
