Set Front Page (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Default front page
oc: Pagina d'acuèlh per defaut

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Current page
oc: Pagina actuala
