Set Front Page (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Default front page
pt: Página inicial por omissão

en: Front page
pt: Página principal

en: Current page
pt: Página atual
