Set Front Page (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Default front page
sk: Predvolená titulná strana

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Current page
sk: Aktuálna stránka
