Set Front Page (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Default front page
tr: Varsayılan ana sayfa

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa
