Set Front Page (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Default front page
uk: Головна сторінка

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Current page
uk: Поточна сторінка
