Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Summary
be: Падсумаванне

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
be: Пакіньце пустым, каб выкарыстоўвалася абрэзанае значэнне поўнага тэксту ў якасці рэзюмэ.
