Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Summary
da: Resumé

en: The directory %directory does not exist.
da: Mappen %directory eksisterer ikke.

en: The directory %directory is not writable.
da: Der kan ikke skrives til mappen %directory.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
da: Lad stå tomt for at bruge den beskårne udgave af brødteksten som resumé.
