Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Summary
ja: 概要

en: The directory %directory does not exist.
ja: ディレクトリー %directory が存在しません。

en: The directory %directory is not writable.
ja: ディレクトリー %directory が書き込み可能ではありません。

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ja: 空白にすると、本文を切り詰めたものを概要とします。
