Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
km: ទុក​ចន្លោះ​ ដើម្បី​ប្រើ​តម្លៃ​តម្រឹម​នៃ​អត្ថបទ​ពេញ​លេញ​ជា​សង្ខេប ។
