Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: The directory %directory is not writable.
pl: Brak uprawnień do zapisu do katalogu %directory.

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
pl: Pozostaw puste, jeżeli chcesz w podsumowaniu wykorzystać obciętą wersję całego tekstu.
