Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Summary
ro: Sumar

en: The directory %directory does not exist.
ro: Directorul %directory nu există.

en: The directory %directory is not writable.
ro: Nu se poate scrie în directorul %directory

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ro: Lăsaţi liber pentru a folosi valoarea tăiată ca și rezumat.
