Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Summary
es: Resumen

en: The directory %directory does not exist.
es: El directorio %directory no existe.

en: The directory %directory is not writable.
es: No es posible escribir en la carpeta %directory.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
es: Déjelo en blanco para usar como resumen un fragmento recortado del texto completo.
