Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Summary
eu: Laburpena

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
eu: Hutsik utzi testu osoaren laburpena automatikoki aukeratzea nahi baduzu.
