Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
fi: Jätä tyhjäksi käyttääksesi kokonaistekstin trimmattua arvoa yhteenvetona.
