Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Summary
id: Ringkasan

en: The directory %directory does not exist.
id: Direktori %directory tidak ditemukan.

en: The directory %directory is not writable.
id: Direktori %directory tidak bisa ditulis.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
id: Biarkan kosong untuk menggunakan jumlah teks yang dipangkas otomatis secara penuh sebagai ringkasan.
