Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Summary
it: Sommario

en: The directory %directory does not exist.
it: La cartella %directory non esiste.

en: The directory %directory is not writable.
it: La directory %directory non è accessibile in scrittura.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
it: Lasciare vuoto per usare come riassunto una versione del testo abbreviata automaticamente.
