Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Summary
oc: Resumit

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
oc: Daissatz-lo en blanc per utilizar la valor redecopatge del tèxte coma resum.
