Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Summary
pt: Resumo

en: The directory %directory does not exist.
pt: O diretório %directory não existe.

en: The directory %directory is not writable.
pt: Não há permissões de escrita na pasta %directory.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
pt: Deixe em branco para usar o texto cortado como sumário.
