Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Legacy
ca: Herència

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ca: Deixeu-ho en blanc per a utilitzar el valor retallat del text com a resum.
