Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Legacy
gl: Herdanza

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
gl: Deixar en branco para usar como resumo un fragmento recortado do texto completo.
