Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Legacy
lv: Mantojums

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lv: Atstājiet tukšu, lai kā kopsavilkumu izmantotu pilna teksta apgriezto vērtību.
