Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: Legacy
uk: Сумісність

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
uk: Шоб використати як резюме скорочену версію повного тексту залиште це поле порожнім.
