Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Legacy
et: Pärand

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
et: Jäta tühjaks, et kokkuvõttena kasutada täispika teksti algust.
