Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Legacy
nl: Erfenis

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
nl: Leeg laten om het begin van de berichttekst als samenvatting te gebruiken.
