Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Default
vi: Mặc định

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Legacy
vi: Di sản

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
vi: Để trống để sử dụng bản cắt giá trị của văn bản đầy đủ như bản tóm tắt.
