Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Default
de: Standard

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Legacy
de: Rückwärtskompatibilität

en: License Key
de: Lizenz-Schlüssel

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
de: Leer lassen, um die gekürzte Version des ganzen Textes als Zusammenfassung zu verwenden.

en: The directory %directory does not exist or it is not writable.
de: Das Verzeichnis %directory existiert nicht oder ist nicht beschreibbar.
