Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Legacy
el: Παλιές εκδόσεις

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
el: Αφήστε το κενό για να χρησιμοποιηθεί η περικομμένη μορφή του πλήρους κειμένου ως περίληψη.
