Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Legacy
lt: Palikimas

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lt: Jei paliksite tuščia, įžangai bus naudojama sutrumpinta pilno teksto versija.
