Setka Editor - WYSIWYG post builder (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Legacy
sv: Stöd för gamla versioner

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
sv: Lämna tomt för att använda nedkortat värde för fullständig text som sammanfattning.
