Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Create @name
af: Skep @name

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
