Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Create @name
am: @name ፍጠር
