Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Create @name
az: @name yaradın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: The date the node was most recently updated.
az: Düyün ən son yeniləndiyi tarix.
