Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: The date the node was posted.
el: Η ημερομηνία που δημοσιεύθηκε ο κόμβος.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: The date the node was most recently updated.
el: Η πιο πρόσφατη ημερομηνία που ενημερώθηκε ο κόμβας.

en: Asc
el: Αύξ
