Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Date created
eu: Sorrera data

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: The date the node was posted.
eu: Nodo-aren post-eatze data.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
